Listed yesterday
Lustigkullegatan, 553 05 Jönköping, Sweden
6,499 kr / month
OM LÄGENHETEN Lägenhet om 2 rum och kök med fantastiskt läge! Här bor du i en utmärkt knytpunkt mellan centrum, Vätterstranden och Asecs köpcentrum. Lägenheten har genomgående vita väggar. Kök med vita skåpsluckor. Badrum med kaklade väggar. ÖVRIGT I hyran ingår värme, vatten, el och grundutbud för TV. Lägenheten erbjuder även tillgång till ett förråd och en gemensam tvättstuga. OBS! Lägenheten hyrs ut via digital visning. Välkommen med din ansökan!
OM LÄGENHETEN Lägenhet om 2 rum och kök med fantastiskt läge! Här bor du i en utmärkt knytpunkt mellan centrum, Vätterstranden och Asecs köpcentrum. Lägenheten har genomgående vita väggar. Kök med vita skåpsluckor. Badrum med kaklade väggar.
ÖVRIGT I hyran ingår värme, vatten, el och grundutbud för TV. Lägenheten erbjuder även tillgång till ett förråd och en gemensam tvättstuga. OBS! Lägenheten hyrs ut via digital visning. Välkommen med din ansökan!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
43 m²
Price
6,499 kr
Rental period
Unlimited
Available from
20-05-2026
Price per m²
151 kr
The listing is located at Lustigkullegatan, 553 05 Jönköping, Sweden
Loading map