Listed today
Norra Strandgatan 9, 11, 652 24 Karlstad, Sweden
8,100 kr / month
Nytt sedan 5 år mitt i Karlstad 35 kvm, 1 rum o kök Uthyres från 1 juli I centrum av Karlstad ligger detta charmiga hus, ursprungligen byggt 1934, helrenoverat och nytt sedan 5 år, Hiss, stora ljusa fönster i väster på denna välplanerade lägenhet, -perfekt för eget boende mitt i staden. Badrum med tvättmaskin/tumlare, golvvärme, handdukstork, dimbara LED-ljus i hela lägenheten.
Nytt sedan 5 år mitt i Karlstad 35 kvm, 1 rum o kök Uthyres från 1 juli I centrum av Karlstad ligger detta charmiga hus, ursprungligen byggt 1934, helrenoverat och nytt sedan 5 år, Hiss, stora ljusa fönster i väster på denna välplanerade lägenhet, -perfekt för eget boende mitt i staden.
Badrum med tvättmaskin/tumlare, golvvärme, handdukstork, dimbara LED-ljus i hela lägenheten.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
35 m²
Price
8,100 kr
Rental period
Unlimited
Available from
20-05-2026
Price per m²
231 kr
The listing is located at Norra Strandgatan 9, 11, 652 24 Karlstad, Sweden
Loading map