Listed 2 days ago
Fagottgatan 4, 656 31 Karlstad, Sweden
6,309 kr / month
OM LÄGENHETEN I markplan finner du den här fina lägenheten. Här har du en uteplats i söderläge, där solen kan avnjutas under större delen av dagen. Lägenheten erbjuder en trevlig planlösning med stort kök, ett rymligt allrum med avskild sovdel, badrum och hall. NÄROMRÅDE Här bor du med närhet till Karlstads universitet och bra bussförbindelser till centrum. I närområdet ligger Välsvikens handelsområde med stora matbutiker, kläd- och sportbutiker, restauranger samt apotek. HYRAN I hyran ingår värme och vatten. El, bredband och hemförsäkring tecknas separat av hyresgästen. Förråd finns PARKERING För att teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering. Välkommen med er ansökan!
OM LÄGENHETEN I markplan finner du den här fina lägenheten. Här har du en uteplats i söderläge, där solen kan avnjutas under större delen av dagen. Lägenheten erbjuder en trevlig planlösning med stort kök, ett rymligt allrum med avskild sovdel, badrum och hall. NÄROMRÅDE Här bor du med närhet till Karlstads universitet och bra bussförbindelser till centrum. I närområdet ligger Välsvikens handelsområde med stora matbutiker, kläd- och sportbutiker, restauranger samt apotek.
HYRAN I hyran ingår värme och vatten. El, bredband och hemförsäkring tecknas separat av hyresgästen. Förråd finns PARKERING För att teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering. Välkommen med er ansökan!
Property type
apartment
Rooms
1
Size
34 m²
Price
6,309 kr
Rental period
Unlimited
Available from
18-05-2026
Price per m²
186 kr
The listing is located at Fagottgatan 4, 656 31 Karlstad, Sweden
Loading map