Listed 2 days ago
Källmogatan 1, 641 51 Katrineholm, Sweden
2,755 kr / month
Välkommen till Källmogatan! Mysig etta och kokvrå, perfekt för studenter eller för ensamboende på bottenvåningen på Källmogatan 1. Fastigheterna ligger i ett grönområde i Nävertorp med gångavstånd till Duveholmsbadet, matbutiker, förskolor och skolor. Lägenheterna är anslutna till öppet fibernät. Förbrukad hushållsel debiteras av fastighetsägaren. Hiss finns. Garage och parkeringsplatser på området finns att hyra.
Välkommen till Källmogatan! Mysig etta och kokvrå, perfekt för studenter eller för ensamboende på bottenvåningen på Källmogatan 1. Fastigheterna ligger i ett grönområde i Nävertorp med gångavstånd till Duveholmsbadet, matbutiker, förskolor och skolor.
Lägenheterna är anslutna till öppet fibernät. Förbrukad hushållsel debiteras av fastighetsägaren. Hiss finns. Garage och parkeringsplatser på området finns att hyra.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
2,755 kr
Rental period
Unlimited
Available from
20-05-2026
Price per m²
120 kr
The listing is located at Källmogatan 1, 641 51 Katrineholm, Sweden
Loading map