2 rooms apartment of 53m² in Köping

Odensvivägen, 731 98 Köping, Sweden

5,864 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 29-04-2026

apartment for rent at Köping

Välkommen till en hörnlägenhet! Missa inte vår NYA HYRESRABATT: 500 KR. RABATT/MÅNADEN I 24 MÅNADER PÅ DENNA LGH. (ordinarie månadshyra 6364) LÄGENHETEN Den här lägenheten är av lite äldre standard i ett lugnt område på bottenvåningen, endast en halvtrappa upp och har balkong med eftermiddagssol. I köket finns plats för matbord och diskmaskin finns. Sovrummet är mot innergården, inbyggda garderober finns. Plats och förberett för egen tvättmaskin, dusch och wc. OMRÅDE / FASTIGHETEN Trevlig välskött fastighet i lugna kvarter nära grönytor. Här finns gemensam tvättstuga samt cykelrum i källaren. På gården finns parkeringsplats att hyra. Sopsortering finns på gården. KOMMUNIKATION Köping erbjuder goda pendlingsmöjligheter med direkttåg till Stockholm, Västerås och Örebro. Närhet till E18 gör att boendet också lämpar sig om man arbetar på annan ort. • Hökartorget: 18 minuters promenad. • Big Inn köpcentrum: 2 minuter med bil. • Köpings Lasarett: 5 minuter med bil. • Köping station: 6 minuter med bil. SÖK via HomeQ - har du frågor kontakta: Anneli Rickardsson - Uthyrare [email protected] 010-17 89 788

Property type

apartment

Rooms

2

Size

53 m²

Price

5,864 kr

Rental period

Unlimited

Available from

29-04-2026

Price per m²

111 kr

Map

The listing is located at Odensvivägen, 731 98 Köping, Sweden

Loading map