3 rooms apartment of 78m² in Köping

Borgmästaregatan, 731 50 Köping, Sweden

11,169 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 04-05-2026

apartment for rent at Köping

Fin 3 rok på våning 1 av 3. Möjlighet att installera tvättmaskin/torktumlare i badrummet finns. Kontakta oss för mer information & visning eller gör din intresseanmälan direkt via länken; ormvraken.se

Property type

apartment

Rooms

3

Size

78 m²

Price

11,169 kr

Rental period

Unlimited

Available from

04-05-2026

Price per m²

143 kr

Map

The listing is located at Borgmästaregatan, 731 50 Köping, Sweden

Loading map