3 rooms apartment of 81m² in Kungsör

Kungsörs Badhus, Drottninggatan 34, 736 31 Kungsör, Sweden

9,822 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 29-10-2025

apartment for rent at Kungsör

Välkommen till Drottninggatan 22 , 3 rum och kök mitt i hjärtat av Kungsör. Lägenheten är nyrenoverad och har ljusa sandgråa väggar samt nya fina golvytor. Köket är rymligt med vita moderna luckor och har hällspis, diskmaskin samt plats för matgrupp. Ljust badrum med nytt badrumsskåp samt möjlighet till tvättmaskin. I sovrummet finns en större klädkammare och bra förvaring. Här bor du nära matvarubutiker, apotek, systembolaget, förskolor, skolor och tågstationen för dig som pendlar. Många fina grönområden för promenader eller annan aktivitet. Välkommen med din intresseanmälan!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

81 m²

Price

9,822 kr

Rental period

Unlimited

Available from

29-10-2025

Price per m²

121 kr

Map

The listing is located at Kungsörs Badhus, Drottninggatan 34, 736 31 Kungsör, Sweden

Loading map