Listed 2 days ago
Garnisonsvägen 43, 587 53 Linköping, Sweden
10,052 kr / month
OM LÄGENHETEN Välkommen till denna rymlig 2:a med balkong! Lägenheten som stod färdig 2017 erbjuder en öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Genomgående vitt och fräscht i lägenheten. Diskmaskinen ingår ej. Hyran inkluderar värme, kallvatten och basutbud tv. Hushållsel och varmvatten debiteras utifrån förbrukning av Willhem. Fibernät via Telia.
OM LÄGENHETEN Välkommen till denna rymlig 2:a med balkong! Lägenheten som stod färdig 2017 erbjuder en öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Genomgående vitt och fräscht i lägenheten.
Diskmaskinen ingår ej. Hyran inkluderar värme, kallvatten och basutbud tv. Hushållsel och varmvatten debiteras utifrån förbrukning av Willhem. Fibernät via Telia.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
54 m²
Price
10,052 kr
Rental period
Unlimited
Available from
18-05-2026
Price per m²
186 kr
The listing is located at Garnisonsvägen 43, 587 53 Linköping, Sweden
Loading map