Listed 6 days ago

2 rooms apartment of 69m² in Linköping

Väpnaregatan 2, 586 47 Linköping, Sweden

6,878 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 05-05-2026

apartment for rent at Linköping

Välkommen till en trevlig tvårummare på Väpnaregatan 2! Här erhåller du en orenoverad lägenhet en trappa upp med balkong. Hyran inkluderar värme, vatten samt basutbud tv. El, internet och försäkring tillkommer och tecknas av hyresgästen själv. Ett förråd ingår.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

69 m²

Price

6,878 kr

Rental period

Unlimited

Available from

05-05-2026

Price per m²

100 kr

Map

The listing is located at Väpnaregatan 2, 586 47 Linköping, Sweden

Loading map