Listed today
Herkulesgatan 1, 224 57 Lund, Sweden
12,997 kr / month
Första hands kontrakt och fullt möblerad boende hyrs ut från den 1 juli. Boendet består av hall , kök , 2 sovrum/ alt ett kontor, vardagsrum och badrum. En trappa upp ligger lägenheten. I området finns en ICA butik; pizzeria, busskommunikation och mycket grönytor att vistas i. Bil Parkering finns i närområdet. Botaniska trädgården ligger bara en 10 minuts promenad avstånd. Med cykel når man Universitet och Mårtenstorget på 15 min. Hundar och rökare undanbedes. Vi söker nya hyresgäster, skötsamma och god ordning på ekonomin.
Första hands kontrakt och fullt möblerad boende hyrs ut från den 1 juli. Boendet består av hall , kök , 2 sovrum/ alt ett kontor, vardagsrum och badrum. En trappa upp ligger lägenheten. I området finns en ICA butik; pizzeria, busskommunikation och mycket grönytor att vistas i.
Bil Parkering finns i närområdet. Botaniska trädgården ligger bara en 10 minuts promenad avstånd. Med cykel når man Universitet och Mårtenstorget på 15 min. Hundar och rökare undanbedes. Vi söker nya hyresgäster, skötsamma och god ordning på ekonomin.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
65 m²
Price
12,997 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Price per m²
200 kr
The listing is located at Herkulesgatan 1, 224 57 Lund, Sweden
Loading map