Listed today
Hyllie allé 4, 215 36 Malmö, Sweden
9,782 kr / month
OM LÄGENHETEN Välkommen till Hyllie Allé 2A! En trevlig lägenhet med vita väggar och genomgående parkettgolv. Ett modernt kök med rostfria vitvaror samt en diskmaskin som ingår. Badrummet är helkaklat med dusch och kombimaskin. Gott om förvaringsutrymme i lägenheten. Inget externt förråd finns. ÖVRIGT Alla lägenheter är utrustade med snabb fiberuppkoppling. Kabel-tv från Telia och kallvatten ingår i hyran. IMD av el och varmvatten, en kostnad som tillkommer efter uppmätt förbrukning. OBS! Rökfri fastighet. Lägenheten hyrs ut på digital visning. Välkommen med din ansökan!
OM LÄGENHETEN Välkommen till Hyllie Allé 2A! En trevlig lägenhet med vita väggar och genomgående parkettgolv. Ett modernt kök med rostfria vitvaror samt en diskmaskin som ingår. Badrummet är helkaklat med dusch och kombimaskin. Gott om förvaringsutrymme i lägenheten. Inget externt förråd finns.
ÖVRIGT Alla lägenheter är utrustade med snabb fiberuppkoppling. Kabel-tv från Telia och kallvatten ingår i hyran. IMD av el och varmvatten, en kostnad som tillkommer efter uppmätt förbrukning. OBS! Rökfri fastighet. Lägenheten hyrs ut på digital visning. Välkommen med din ansökan!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
50 m²
Price
9,782 kr
Rental period
Unlimited
Available from
19-05-2026
Price per m²
196 kr
The listing is located at Hyllie allé 4, 215 36 Malmö, Sweden
Loading map