3 rooms apartment of 67m² in Malmö

Blåsebergavägen 20, 216 33 Malmö, Sweden

11,861 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 17-04-2026

apartment for rent at Malmö

OM LÄGENHETEN Välkommen till Blåsebergavägen 18! En ljus och trevlig lägenhet med balkong! Lägenheten har vita väggar och genomgående parkettgolv. Köket är modernt med vita skåpsluckor och en diskmaskin som ingår. Badrummet är helkaklat och förberett för installation av tvättmaskin och torktumlare. De maskiner som står i lägenheten kan få övertas/köpas vid intresse. Från vardagsrummet nås balkongen. Tillhörande vindsförråd finns. PARKERING Våra lediga parkeringsplatser publiceras på willhem.se/parkering ÖVRIGT Kallvatten ingår i hyran men det är IMD av el och varmvatten, en kostnad som tillkommer efter uppmätt förbrukning. OBS! Lägenheten hyrs ut på digital visning. Välkommen med din ansökan!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

67 m²

Price

11,861 kr

Rental period

Unlimited

Available from

17-04-2026

Price per m²

177 kr

Map

The listing is located at Blåsebergavägen 20, 216 33 Malmö, Sweden

Loading map