4 rooms apartment of 115m² in Mariestad

Luna, Kungsgatan, 542 86 Mariestad, Sweden

11,876 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 30-04-2026

apartment for rent at Mariestad

Ledig hyreslägenhet i Mariestad Modern lägenhet med alla bekvämligheter och gemensam innegård Centralt på Östra Skolgatan 7 på vån 3 med balkong 4 rum och kök på 115 kvm Kyl, frys, ugn, spis, fläkt, mikro, diskmaskin. Egen tvättmaskin och torktumlare Värme, vatten ingår i hyran Fiberanslutning Rökning ej tillåtet i lägenheten Tillträde: omgående Hyra 11 876 kr/mån Välkommen med din ansökan. Dela gärna

Property type

apartment

Rooms

4

Size

115 m²

Price

11,876 kr

Rental period

Unlimited

Available from

30-04-2026

Price per m²

103 kr

Map

The listing is located at Luna, Kungsgatan, 542 86 Mariestad, Sweden

Loading map