3 rooms apartment of 73m² in Nässjö

Torsgatan, 571 31 Nässjö, Sweden

8,995 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 07-03-2026

apartment for rent at Nässjö

OBS!Bilderna i annonsen är AI-möblerade. LÄGENHET -Charmig vindsvåning -Nytt kök med diskmaskin -Nytt badrum -Balkong -Portkod -Fiber -Tvättstuga och förråd i källaren -Trygghetsjour genom Securitas. -Är officiellt 2 ROK men har 3 sovrum( 2 mindre barnrum) OMGIVNING - Centralt beläget - Gångavstånd till centrum - Nära mataffär - Bra Tåg och bussförbindelser förbindelser Kontakt: [email protected]

Property type

apartment

Rooms

3

Size

73 m²

Price

8,995 kr

Rental period

Unlimited

Available from

07-03-2026

Price per m²

123 kr

Map

The listing is located at Torsgatan, 571 31 Nässjö, Sweden

Loading map