3 rooms apartment of 74m² in Nässjö

Bangårdsgatan, 571 32 Nässjö, Sweden

10,100 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-04-2026

apartment for rent at Nässjö

Här har ni en härlig stor totalrenoverad hörnlägenhet som blir inflyttningsklar 1 juni. Ett bekvämt boende nära centrum. Här har vi inrett med ljust trägolv i vardagsrum och sovrummen, helkaklat badrum med golvvärme, mörkgrått kakel på golven i kök och yttersta delen av hallen. Väggarna är ljusa. Köket har inbyggd micro, ugn i brösthöjd, diskmaskin. Toaletten har både tvättmaskin och torktumlare. Duschväggar i glas. Garderober i hallen samt sovrummen. Extra förråd i källaren. Möjlighet att hyra garage i källaren. TV-kanaler via TELE2 ingår i hyran. Balkong. OBS! Bilderna är endast exempel-bilder ifrån våra tidigare renoverade lägenheter. Hyresnivån är preliminär då förhandling pågår med Hyresgästföreningen

Property type

apartment

Rooms

3

Size

74 m²

Price

10,100 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-04-2026

Price per m²

136 kr

Map

The listing is located at Bangårdsgatan, 571 32 Nässjö, Sweden

Loading map