3 rooms apartment of 67m² in Norrköping

Apelgatan 12, 602 15 Norrköping, Sweden

8,202 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 29-04-2026

apartment for rent at Norrköping

Lägenheten ligger i Haga med närhet till spårvagn, buss, skolor, förskolor affär mm Den ligger på nedre botten och har balkong Planritningen stämmer ev inte helt med verkligheten

Property type

apartment

Rooms

3

Size

67 m²

Price

8,202 kr

Rental period

Unlimited

Available from

29-04-2026

Price per m²

122 kr

Map

The listing is located at Apelgatan 12, 602 15 Norrköping, Sweden

Loading map