Listed 3 days ago
Schalegatan 7, 603 52 Norrköping, Sweden
6,948 kr / month
LÄGENHET FÖR SENIORER 55 ÅR ELLER ÄLDRE Seniorlägenhet, 55+, perfekt belägen i huset, högst upp med hiss utan några trappsteg. Kök med matplats och utgång till balkong, vardagsrum, sovrum, badrum och hall med förvaring. P-plats finns att hyra separat i mån av tillgänglighet. På framsidan finns en stor gemensam altan under tak, och runt huset i den gröna trädgården finns ytterligare 2 sitt ytor. Fiber finns i huset från Norrköping Kommuns öppna nät. OBS! Angivet våningsplan samt lägenhetsnummer är felaktigt. Denna lägenhet ligger på vån 2 av 3.
LÄGENHET FÖR SENIORER 55 ÅR ELLER ÄLDRE Seniorlägenhet, 55+, perfekt belägen i huset, högst upp med hiss utan några trappsteg. Kök med matplats och utgång till balkong, vardagsrum, sovrum, badrum och hall med förvaring. P-plats finns att hyra separat i mån av tillgänglighet.
På framsidan finns en stor gemensam altan under tak, och runt huset i den gröna trädgården finns ytterligare 2 sitt ytor. Fiber finns i huset från Norrköping Kommuns öppna nät. OBS! Angivet våningsplan samt lägenhetsnummer är felaktigt. Denna lägenhet ligger på vån 2 av 3.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
53 m²
Price
6,948 kr
Rental period
Unlimited
Available from
18-05-2026
Price per m²
131 kr
The listing is located at Schalegatan 7, 603 52 Norrköping, Sweden
Loading map