3 rooms apartment of 84m² in Nybro

Kungshallsvägen 11, 382 43 Nybro, Sweden

5,562 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 08-04-2026

apartment for rent at Nybro

HYRESKAMPANJ FRÅN FASTIGHETSÄGAREN - 12 MÅNADERS HYRESRABATT! Fastighetsägaren har en fantastisk kampanj med 30% hyresrabatt under de första 12 månaderna. Notera att kampanjen endast gäller för nya hyresgäster och inte de som redan bor i beståndet idag. Välplanerad stor 3 rums lägenhet på 84 kvm, Kungshallsvägen 11. Smart planlösning med flera förvaringsutrymmen. Rymligt kök med plats för matbord, välutrustat med kyl & frys, spishäll samt diskmaskin. Tvättstuga finns i seperat rum. Lägenheten har genomgående fina parkettgolv och ljusa väggar, ny parkett i vardagsrum. Badkar finns i badrum. Fransk balkong mot grönområde och stor balkong mot innergården och lekplats. Lägenhetsförråd och gemensam tvättstuga finns i källarplan. Miljöhus med möjlighet till viss källsortering finns i närområdet. Garage finns att hyra. Fiber finns i huset. Basketplan och grillplatser finns i området. Närhet till förskola och en stor nybyggd lekplats. Kampanjhyra:5562 kr/månaden (uppvärmning och vatten ingår) Ordinarie hyran: 7945kronor/månaden (uppvärmning och vatten ingår) Flexibelt inflyttningsdatum. Skicka gärna in din ansökan via HomeQ. Har du frågor är du varmt välkommen att kontakta oss på [email protected]. *Notera att den första bilden är AI-genererad. Bilden är endast ett förslag på inredning genererad av AI. Avvikelse mot verklighet kan förekomma. Vi bjuder gärna in dig som sökande att få komma och titta på lägenheten på plats i verkligheten.*

Property type

apartment

Rooms

3

Size

84 m²

Price

5,562 kr

Rental period

Unlimited

Available from

08-04-2026

Price per m²

66 kr

Map

The listing is located at Kungshallsvägen 11, 382 43 Nybro, Sweden

Loading map