5 rooms apartment of 140m² in Örebro

Norrängsvägen, 703 80 Örebro, Sweden

17,995 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 04-01-2026

apartment for rent at Örebro

Nyrenoverad lägenhet på bottenvåningen med egen trädgård och eget garage. Ljus och fin med diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare, 2 badrum. En fantastisk lägenhet!! För mer info kontakta oss! Maria, Södermalmstornet

Property type

apartment

Rooms

5

Size

140 m²

Price

17,995 kr

Rental period

Unlimited

Available from

04-01-2026

Price per m²

129 kr

Map

The listing is located at Norrängsvägen, 703 80 Örebro, Sweden

Loading map