Almbyvägen 9, 702 84 Örebro, Sweden
5,638 kr / month
Lägenhet i lugnt och fint läge i Almby nära universitetet.
Lägenhet i lugnt och fint läge i Almby nära universitetet.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
5,638 kr
Rental period
Unlimited
Available from
02-04-2026
Price per m²
235 kr
The listing is located at Almbyvägen 9, 702 84 Örebro, Sweden
Loading map