Listed today

2 rooms apartment of 47m² in Örebro

Vallnäsvägen, 703 58 Örebro, Sweden

9,307 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 11-05-2026

apartment for rent at Örebro

Jättefin lägenhet byggd 2018, den ligger i Rex-Fabriken i Gamla Hjärsta. Här får du hög standard och en stor uteplats med härlig eftermiddagssol. Lägenheten är utrustad med diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare. Just nu får du 6 månaders gratis parkering när du flyttar till våra lägenheter i Rex-området.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

47 m²

Price

9,307 kr

Rental period

Unlimited

Available from

11-05-2026

Price per m²

198 kr

Map

The listing is located at Vallnäsvägen, 703 58 Örebro, Sweden

Loading map