4 rooms apartment of 104m² in Osby

ICA Nära Kometen, Kristianstadsgatan 15, 283 45 Osby, Sweden

10,149 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 28-02-2026

apartment for rent at Osby

Trevlig lägenhet i ett mindre hus om två lägenheter. Lägenheten ligger på andra våningen och är en etage lägenhet i två plan. Nytt kök 2023. Lägenheten går i ljusa färger och många av rummen har nya parkettgolv. Plats i carport ingår i hyran. I hyran ingår värme och vatten. Gemensam tvättstuga i källare. Tillhörande lägenhets förråd i källare samt gemensam yta för cyklar etc.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

104 m²

Price

10,149 kr

Rental period

Unlimited

Available from

28-02-2026

Price per m²

98 kr

Map

The listing is located at ICA Nära Kometen, Kristianstadsgatan 15, 283 45 Osby, Sweden

Loading map