3 rooms apartment of 75m² in Oskarshamn

Humleplan, 572 33 Oskarshamn, Sweden

9,958 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 14-01-2026

apartment for rent at Oskarshamn

Nu finns ytterligare en central, totalrenoverad 3 rum och kök med balkong på Länsmansängen! En genomgående lägenhet med fönster åt två väderstreck! Hall: Ekparkettgolv och ljust målade väggar. Rymlig klädkammare. Badrum: Helkaklat och klinker med golvvärme och handdukstork. Tvättställ med kommod, dusch med glasväggar. Tvättmaskin och torktumlare. Kök: Köket är ljust och har plats för stort matbord. Ekparkettgolv och ljust målade väggar. Alla stommar i köket är utbytta. Diskmaskin, mikro och ugn är integrerade. Alla vitvaror går i rostfritt. Nya vita köksluckor. Vardagsrum: Ekparkettgolv och ljust målade väggar. Sovrum: Samtliga sovrum med ekparkettgolv och ljust målade väggar. Nya garderober med bra förvaring. Balkong från ena sovrummet. Fastigheten har nya 3-glasfönster, nya stammar och nya radiatorer samt entréportar. Även nya tvättstugor och uppmålat i källare. Öppen fiber finns indraget i lägenheten. Parkeringsplats och garage finns att hyra i mån av plats.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

75 m²

Price

9,958 kr

Rental period

Unlimited

Available from

14-01-2026

Price per m²

133 kr

Map

The listing is located at Humleplan, 572 33 Oskarshamn, Sweden

Loading map