4 rooms apartment of 90m² in Örebro

unnamed road, 705 96 Örebro, Sweden

10,645 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 27-03-2026

apartment for rent at Rinkaby

4:a på 90 m2 i Rinkaby med balkong En fin välplanerad fyra på 90 m2 som har alla bekvämligheter: • Garage med egen parkering utanför • Stort förråd • Stort sovrum med egen stor garderob • Stort vardagsrum med balkong i anslutning med kvällsol • Rymligt kök med moderna vitvaror • Välkomnande hall • Stor trädgård att vistas i under sommaren med gemensam umgängesyta Huset är från 1991 så det är modern standard på lägenheten. Den är dessutom helrenoverad. Det är ett litet fint hyreshus med fem lägenheter, de flesta barnfamiljer. Lägenheten ligger i Rinkaby med buss och cykelbana till Örebro. Möjlighet att flytta in inom några veckor. Norhem är ett mindre fastighetsbolag med ett flertal fastigheter norr om Örebro på små orter, bland annat Rinkaby.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

90 m²

Price

10,645 kr

Rental period

Unlimited

Available from

27-03-2026

Price per m²

118 kr

Map

The listing is located at unnamed road, 705 96 Örebro, Sweden

Loading map