unnamed road, 372 30 Ronneby, Sweden
9,464 kr / month
Ledig 3:a i Centrala Ronneby! Här hittar ni en rymlig lägenhet med ett härligt ljus. Genomgående vita väggar i lägenheten med brunt trägolv. Lägenheten är utrustad med tvättmaskin, torktumlare och diskmaskin. Ledig omgående/flexibelt. För visning görs en intresseanmälan. Vi avskriver oss från eventuella felskrivningar. 2026 års hyra.
Ledig 3:a i Centrala Ronneby! Här hittar ni en rymlig lägenhet med ett härligt ljus. Genomgående vita väggar i lägenheten med brunt trägolv. Lägenheten är utrustad med tvättmaskin, torktumlare och diskmaskin.
Ledig omgående/flexibelt. För visning görs en intresseanmälan. Vi avskriver oss från eventuella felskrivningar. 2026 års hyra.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
90 m²
Price
9,464 kr
Rental period
Unlimited
Available from
13-02-2026
Price per m²
105 kr
The listing is located at unnamed road, 372 30 Ronneby, Sweden
Loading map