3 rooms apartment of 82m² in Sävsjö

Västra Parkgatan 20D, 576 32 Sävsjö, Sweden

7,914 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 26-03-2026

apartment for rent at Sävsjö

Ljus, hemtrevlig och rymlig 3:a i centrala Sävsjö. Här bor du med närhet till livsmedelsbutiker, skola samt kommunala transportförbindelser. Varmhyra på 7914:- / mån. OBS: Kan även uthyras möblerad enligt bilderna (annan hyra).

Property type

apartment

Rooms

3

Size

82 m²

Price

7,914 kr

Rental period

Unlimited

Available from

26-03-2026

Price per m²

97 kr

Map

The listing is located at Västra Parkgatan 20D, 576 32 Sävsjö, Sweden

Loading map