3 rooms apartment of 90m² in Skänninge

Vadstenagatan, 596 31 Skänninge, Sweden

8,421 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 30-04-2026

apartment for rent at Skänninge

3rok på Vadstenagatan 5B i Skänninge. - Plan 3 av 3 - Rymliga garderober - fräsch lägenhet med fina golv och väggar. Hyra : 8 421 kr/mån, inkl värme och varmvatten. P-plats finns gratis på innergården, garage finns att hyra på innergården. Uthyres till dig/er med ordnad ekonomi utan betalningsanmärkningar.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

90 m²

Price

8,421 kr

Rental period

Unlimited

Available from

30-04-2026

Price per m²

94 kr

Map

The listing is located at Vadstenagatan, 596 31 Skänninge, Sweden

Loading map