3 rooms apartment of 75m² in Skara

Odd Fellow Orden, Borggatan, 532 39 Skara, Sweden

7,929 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 10-02-2026

apartment for rent at Skara

Ljus 3 rok med balkong Välplanerad och ljus lägenhet om tre rum och kök, belägen i ett trevligt område. Bostaden har genomgående vita väggar som ger ett fräscht och luftigt intryck. Köket är utrustat med vita, släta skåpsluckor och vitt kakel samt erbjuder gott om plats för matgrupp. Badrummet har kakel på väggarna i vitt och har ett badkar. Det rymliga vardagsrummet har vita väggar och parkettgolv, och härifrån når du den härliga balkongen. Bilderna i annonsen är från lägenheten, vissa avvikelser kan förekomma. Varmt välkommen att skicka in din intresseanmälan!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

75 m²

Price

7,929 kr

Rental period

Unlimited

Available from

10-02-2026

Price per m²

106 kr

Map

The listing is located at Odd Fellow Orden, Borggatan, 532 39 Skara, Sweden

Loading map