3 rooms apartment of 79m² in Söderhamn

Oxtorgsgatan, 826 32 Söderhamn, Sweden

10,671 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 16-02-2026

apartment for rent at Söderhamn

Välkommen till en ljus och renoverad 3 rums lägenhet med balkong Välkommen till denna ljusa och rymliga 3-rumslägenhet på 79,7 kvm, belägen i ett lugnt och trevligt område. • Lägenheten har fräscha väggar i vitt och nya laminatgolv i alla rum. • Kök: Köket har vita luckor med stilrena stålhandtag och är utrustat med fullt stor kyl och frys, spis med häll samt diskmaskin • Vardagsrum: Stort och ljust vardagsrum med utgång till en mysig balkong med utsikt över innergården. • Sovrum: Två rymliga sovrum med plats för dubbelsäng och garderober. • Badrum: Badrummet är helkaklat med klinker och värmegolv, duschdörrar i glas och kommod med spegel. Det finns möjlighet att lägga till tvättmaskin och torktumlare i hyran. Läge: Här har du gångavstånd till centrum med restauranger och butiker och även närhet till tågstationen. Söderhamn är en tätort i Sverige, tillika centralort i Söderhamns kommun. Söderhamns skärgård är en av Sveriges mest magnifika skatter. Visning: Kontakta oss för att boka en visning! Jenny Rosenblad -010-1791962, [email protected]. Välkommen med din ansökan!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

79 m²

Price

10,671 kr

Rental period

Unlimited

Available from

16-02-2026

Price per m²

135 kr

Map

The listing is located at Oxtorgsgatan, 826 32 Söderhamn, Sweden

Loading map