Listed yesterday
Vänsögatan, 614 31 Söderköping, Sweden
14,132 kr / month
Lägenheten är ett radhus i 2 plan. Det finns uteplats på båda sidor som hyresgästen själv sköter om. Ligger i Alboga och har närhet till naturen Planritningen stämmer ev. inte helt med verkligheten Hyran är under förhandling
Lägenheten är ett radhus i 2 plan. Det finns uteplats på båda sidor som hyresgästen själv sköter om. Ligger i Alboga och har närhet till naturen Planritningen stämmer ev.
inte helt med verkligheten Hyran är under förhandling
Property type
apartment
Rooms
4
Size
113 m²
Price
14,132 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Price per m²
125 kr
The listing is located at Vänsögatan, 614 31 Söderköping, Sweden
Loading map