Listed today
Fredsgatan 14, 521 60 Stenstorp, Sweden
8,206 kr / month
Fräsch 3,5:a i trevligt hus. Lugnt läge i Stenstorp med bra kommunikationer till bl.a. Skövde. Lägenheten ligger på första våning en halvtrappa upp och har balkong med trappa ut till trädgård. Två sovrum samt ett matrum i anslutning till köket som även det kan användas som sovrum. Diskmaskin, parkering finns att hyra, förråd i källaren.
Fräsch 3,5:a i trevligt hus. Lugnt läge i Stenstorp med bra kommunikationer till bl.a. Skövde. Lägenheten ligger på första våning en halvtrappa upp och har balkong med trappa ut till trädgård.
Två sovrum samt ett matrum i anslutning till köket som även det kan användas som sovrum. Diskmaskin, parkering finns att hyra, förråd i källaren.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
77 m²
Price
8,206 kr
Rental period
Unlimited
Available from
10-05-2026
Price per m²
107 kr
The listing is located at Fredsgatan 14, 521 60 Stenstorp, Sweden
Loading map