Fölvägen 7, 857 50 Sundsvall, Sweden
8,300 kr / month
Fräsch 3 rok, ljusa ytskick, vitt kök, kaklat badrum med golvvärme. Denna lägenhet är under renovering därav finns inga bilder just nu. Planritning finns. Bra kommunikationer till city. Gångavstånd till affär, skola, Bergsåkers travet mm. Balkong i söderläge.
Fräsch 3 rok, ljusa ytskick, vitt kök, kaklat badrum med golvvärme. Denna lägenhet är under renovering därav finns inga bilder just nu.
Planritning finns. Bra kommunikationer till city. Gångavstånd till affär, skola, Bergsåkers travet mm. Balkong i söderläge.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
68 m²
Price
8,300 kr
Rental period
Unlimited
Available from
05-05-2026
Price per m²
122 kr
The listing is located at Fölvägen 7, 857 50 Sundsvall, Sweden
Loading map