3 rooms apartment of 62m² in Timrå District

Bryggargatan 3A, 861 31 Timrå, Sweden

9,363 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 18-02-2026

apartment for rent at Timrå

En trevlig 3:a med ett mindre sovrum, parkettgolv, vitmålade väggar, kök med och spishäll, diskmaskin. Helkaklat badrum. Inglasad balkong. Centralt belägen i Timrå med nära till förskola och skola, gångavstånd till resecentrum, affär, och de fina promenadstråken längs fjärden. Gemensam tvättstuga på gården. Hiss finns i huset. Hyran avser 2025 års hyresnivå, hyresförhandlingar för 2026 pågår.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

62 m²

Price

9,363 kr

Rental period

Unlimited

Available from

18-02-2026

Price per m²

151 kr

Map

The listing is located at Bryggargatan 3A, 861 31 Timrå, Sweden

Loading map