2 rooms apartment of 74m² in Trelleborg

Algatan, 231 42 Trelleborg, Sweden

11,132 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 29-04-2026

apartment for rent at Trelleborg

Hyran gäller för 2026, värme och vatten ingår. Lägenhet med 3,3 meter takhöjd uthyres i ett av Trelleborg vackraste hus! Toppmodern 2a hyrs ut i Centrala Trelleborg. lägenheten är utrustad med Diskmaskin och modernt kök/badrum. Belägen på våning 2 av 4, hiss finns. Fiber finns indraget i huset.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

74 m²

Price

11,132 kr

Rental period

Unlimited

Available from

29-04-2026

Price per m²

150 kr

Map

The listing is located at Algatan, 231 42 Trelleborg, Sweden

Loading map