Drottninggatan 30A, 462 31 Vänersborg, Sweden
8,500 kr / month
Charmig vindslägenhet med snetak och bjälkar. Nyligen renoverad med nytt kök och nytt badrum. Skicka en ansökan för ta del av fler bilder. Kallhyra (elelement) men varmvatten ingår. Innergård finns. Parkering på gator utanför finns.
Charmig vindslägenhet med snetak och bjälkar. Nyligen renoverad med nytt kök och nytt badrum. Skicka en ansökan för ta del av fler bilder.
Kallhyra (elelement) men varmvatten ingår. Innergård finns. Parkering på gator utanför finns.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
70 m²
Price
8,500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-04-2026
Price per m²
121 kr
The listing is located at Drottninggatan 30A, 462 31 Vänersborg, Sweden
Loading map