Listed 6 days ago
Liegatan 11, 721 32 Västerås, Sweden
5,893 kr / month
KAMPANJ Just nu ger vi dig 1500 kr i rabatt på månadshyran i 2 år år när du tecknar ett avtal på den här lägenheten. Erbjudandet gäller för nya kunder hos Willhem. Marknadsförd hyra är rabatterad hyra. OM LÄGENHETEN Välkommen till denna tvåa på Liegatan med härligt ljusinsläpp! Lägenheten har ljust målade väggar, genomgående parkettgolv, klinker är lagt innanför dörr i hall. Lägenheten är försedd med säkerhetsdörr. Det mindre köket har hällspis med varmluftsugn och kombinerad kyl/ frys i fullhöjd. Badrummet är helkaklat med dusch, klinkergolv och handdukstork. PARKERING Lediga platser annonseras på Willhems egna hemsida www.willhem.se ÖVRIGT Internet via Telia, eget abonnemang krävs. Tv utbud lagom ingår i hyran. Värme och vatten ingår i hyran, hushållsel tillkommer. OBS! Avvikelser från planritning kan förekomma. Inte rätt lägenhet för dig? Anmäl dig till vår intresselista så kontaktar våra uthyrare dig när något som passar blir ledigt. Vi hjälper dig gärna i ditt bostadssökande! Fyll i formuläret här: https://www.willhem.se/sok-bostad/Vasteras/#modal_applicant
KAMPANJ Just nu ger vi dig 1500 kr i rabatt på månadshyran i 2 år år när du tecknar ett avtal på den här lägenheten. Erbjudandet gäller för nya kunder hos Willhem. Marknadsförd hyra är rabatterad hyra. OM LÄGENHETEN Välkommen till denna tvåa på Liegatan med härligt ljusinsläpp! Lägenheten har ljust målade väggar, genomgående parkettgolv, klinker är lagt innanför dörr i hall. Lägenheten är försedd med säkerhetsdörr. Det mindre köket har hällspis med varmluftsugn och kombinerad kyl/ frys i fullhöjd. Badrummet är helkaklat med dusch, klinkergolv och handdukstork.
PARKERING Lediga platser annonseras på Willhems egna hemsida www.willhem.se ÖVRIGT Internet via Telia, eget abonnemang krävs. Tv utbud lagom ingår i hyran. Värme och vatten ingår i hyran, hushållsel tillkommer. OBS! Avvikelser från planritning kan förekomma. Inte rätt lägenhet för dig? Anmäl dig till vår intresselista så kontaktar våra uthyrare dig när något som passar blir ledigt. Vi hjälper dig gärna i ditt bostadssökande! Fyll i formuläret här: https://www.willhem.se/sok-bostad/Vasteras/#modal_applicant
Property type
apartment
Rooms
2
Size
44 m²
Price
5,893 kr
Rental period
Unlimited
Available from
06-05-2026
Price per m²
134 kr
The listing is located at Liegatan 11, 721 32 Västerås, Sweden
Loading map