Listed 4 days ago

1 room apartment of 32m² in Vedum

Kyrkogatan, 530 10 Vedum, Sweden

3,737 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 07-05-2026

apartment for rent at Vedum

Nu finns det möjlighet att hyra en trevlig och rymlig lägenhet med 1 rum och kök i Vedum på Bitternavägen 4. Vidhemsgården har trygghetsvärdinna. På området finns det parkering . Det finns även gemensam tvättstuga och miljörum. I Vedum finns förskola, skola, äldreboende, bibliotek och sporthall med mera. Vedum har ett levande centrum med bageri, pizzeria och ett antal andra affärer. Vedum är nationellt känt för sin kök- och badrumstillverkning. Vara Bostäder har fastigheter i Vara, Kvänum, Vedum, Arentorp och Stora Levene. Vi erbjuder prisvärda lägenheter till alla invånare i Vara kommun. Med personlig service vill vi vara det självklara valet om du önskar hyra lägenhet i Vara

Property type

apartment

Rooms

1

Size

32 m²

Price

3,737 kr

Rental period

Unlimited

Available from

07-05-2026

Price per m²

117 kr

Map

The listing is located at Kyrkogatan, 530 10 Vedum, Sweden

Loading map