4 rooms apartment of 115m² in Virserum

Norra Järnvägsgatan, 577 71 Virserum, Sweden

8,900 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 02-04-2026

apartment for rent at Virserum

Välkommen till denna rymliga och välplanerade 4 rok om 115 kvm, belägen högst upp i huset. Här erbjuds ett bekvämt och trivsamt boende med generösa ytor, fina ljusinsläpp och en fantastisk utsikt. Lägenheten har en funktionell planlösning med gott om utrymme för både familjeliv och sociala sammanhang. Här finns bl.a två badrum samt en rymlig walk-in closet med bra förvaringsmöjligheter. Den mysiga braskaminen bidrar till en varm och inbjudande känsla i bostaden, perfekt för lugna kvällar hemma. Från bostaden har du utsikt över Virserumssjön, och via den egna balkongen kan du njuta av den naturnära omgivningen och den rogivande miljön. Fastigheten är belägen mitt emot Virserumssjön, vilket ger ett mycket attraktivt läge med direkt närhet till vatten och natur.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

115 m²

Price

8,900 kr

Rental period

Unlimited

Available from

02-04-2026

Price per m²

77 kr

Map

The listing is located at Norra Järnvägsgatan, 577 71 Virserum, Sweden

Loading map