Listed 5 days ago

1 room apartment of 54m² in Debrecen

Debrecen, Hajdú-Bihar, Hungary

210,000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Apartment for rent, Debrecen

Translated text Original text Debrecen Újkert városrészén a Füredi úton kiadó egy 54 nm alapterületű panel lakás. Az ingatlan főbb jellemzői.: - nappali + 2 hálószoba - erkély - klimatizált - gépesített konyha - részben bútorozott - fürdőszoba külön wc - sajnos nem állatbarát - szigorúan nem dohányzó - hosszútávra kiadó - Julis 15.-től birtokba vehető Bővebb információkért kapcsolatban kérem keressen bizalommal.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

54 m²

Price

210,000 Ft

Price per m²

3889 Ft

Map

The listing is located at Debrecen, Hajdú-Bihar, Hungary

Loading map