Listed today
Szeged, Csongrád-Csanád, Hungary
470,000 Ft / month
Translated text Original text Szeged Belvárosában a Hajnóczy,utcában, első emeleti, Exkluzív, modern, 101 nm-es,lakás, iroda / orvosi rendelő/ KIADÓ. Paraméterek: - 101 nm hasznos alapterület. - Egyedi gáz cirkó fűtés radiátorokkal. - 3. szoba, hatalmas konyha, előszoba, erkély. - Lakásnak egyedi hangulata van, közvetlen a belvárosban. - Az ingatlan klimatizált. - Riasztó rendszerrel ellátott. - Mind az épület mind a lakás kiváló esztétikai és műszaki állapotban van. Tulajdonos hosszútávra, megbízható, albérlőt szeretne tudni az ingatlanába. 2 havi kaució kifizetése követelmény, kis állatot nem szeretnének a lakásba, és a dohányzást is mellőzni kell az ingatlanban. Bármely kérdés felmerül önben az ingatlannal kapcsolatban, keressen bátran, engem nem tud zavarni! Tel: Kun Szabó Zoltán (További képekért és információkért kérem hívjon!)
Translated text Original text Szeged Belvárosában a Hajnóczy,utcában, első emeleti, Exkluzív, modern, 101 nm-es,lakás, iroda / orvosi rendelő/ KIADÓ. Paraméterek: - 101 nm hasznos alapterület. - Egyedi gáz cirkó fűtés radiátorokkal. - 3. szoba, hatalmas konyha, előszoba, erkély. - Lakásnak egyedi hangulata van, közvetlen a belvárosban. - Az ingatlan klimatizált. - Riasztó rendszerrel ellátott. - Mind az épület mind a lakás kiváló esztétikai és műszaki állapotban van.
Tulajdonos hosszútávra, megbízható, albérlőt szeretne tudni az ingatlanába. 2 havi kaució kifizetése követelmény, kis állatot nem szeretnének a lakásba, és a dohányzást is mellőzni kell az ingatlanban. Bármely kérdés felmerül önben az ingatlannal kapcsolatban, keressen bátran, engem nem tud zavarni! Tel: Kun Szabó Zoltán (További képekért és információkért kérem hívjon!)
Property type
apartment
Rooms
1
Size
101 m²
Price
470,000 Ft
Price per m²
4653 Ft
The listing is located at Szeged, Csongrád-Csanád, Hungary
Loading map