3 rooms apartment of 54m² in Bydgoszcz

Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Poland

2,750 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

apartment in Bydgoszcz

Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

54 m²

Price

2,750 zł

Price per m²

51 zł

Map

The listing is located at Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Poland

Loading map