3 rooms apartment of 73m² in Esbjerg

Frodesgade 132, 6700 Esbjerg, Denmark

6,300 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2025

apartment in Esbjerg for 6300 DKK

Fin delevenlig 3. værelses i rolig opgang, 5 min. fra indkøb Fordeler gang med god garderobe. Pænt køkken med adgang til dejlig overdækket altan. Lyst badeværelse med brus. 2 gode stuer med masser af lys, den ene kan bruges som værelse hvis man lukker af. Soveværelse med mange skabe. Fælles vaske rum - mulighed for tilkøb af lads Nuværende lejers opvaskemaskine overtages gratis

Property type

apartment

Rooms

3

Size

73 m²

Price

6,300 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2025

Price per m²

86 kr

Map

The listing is located at Frodesgade 132, 6700 Esbjerg, Denmark

Loading map