Listed 4 days ago

4 rooms apartment of 86m² in Stockholm

Skebokvarnsvägen 352, 124 50 Stockholm, Sweden

11,765 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 17-08-2026

apartment in Skebokvarnsvägen 352

4 rum och kök om 86 kvm på Skebokvarnsvägen. Fastigheten byggdes 1955, har hiss och stambyttes 2012. I samband med stambytet renoverades kök och badrum i lägenheten. Parkettgolv finns i alla rum förutom köket. Lägenheten har två balkonger, ett externt förråd samt är förberedd för diskmaskin och tvättmaskin. Området består huvudsakligen av flerbostadshus med närhet till grönområden, kollektivtrafik, skolor och service. Tunnelbana och lokala butiker finns inom gångavstånd. I närliggande Högdalen centrum finns bland annat matbutiker, restauranger, gym, bibliotek och annan service. * Planritning finns för närvarande inte tillgänglig. Visning av lägenheten kommer att hållas.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

86 m²

Price

11,765 kr

Rental period

Unlimited

Available from

17-08-2026

Price per m²

137 kr

Map

The listing is located at Skebokvarnsvägen 352, 124 50 Stockholm, Sweden

Loading map