999077 China, Hong Kong, Kowloon, Tsim Sha Tsui, Tak Shing Street
HK$20,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
33 m²
Price
HK$20,000
Price per m²
HK$606
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Kowloon, Tsim Sha Tsui, Tak Shing Street
Loading map