Listed 5 days ago

2 rooms apartment of 67m² in Båstad

Astrakanvägen, 269 31 Båstad, Sweden

9,446 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

astrakanvägen, båstad, båstad, skåne

Fiber finns i lägenheten. Vi reserverar oss för eventuella felskrivningar. Välkommen med din intresseanmälan! Genomgående ljus och fin markplanslägenhet med uteplats. Badrummet är renoverat 2019. Köket mm renoverades i mars 2021. I lägenheten finns två förråd och en klädkammare. Kök med plats

Property type

apartment

Rooms

2

Size

67 m²

Price

9,446 kr

Price per m²

141 kr

Map

The listing is located at Astrakanvägen, 269 31 Båstad, Sweden

Loading map