Quarry Bay, Hong Kong Island, Hong Kong, China
HK$10,600 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
HK$10,600
Price per m²
HK$442
The listing is located at Quarry Bay, Hong Kong Island, Hong Kong, China
Loading map