Nakakandatsumachi, Tsuchiura, Ibaraki Prefecture 300-0016, Japan
¥40,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
51 m²
Price
¥40,000
Price per m²
¥784
The listing is located at Nakakandatsumachi, Tsuchiura, Ibaraki Prefecture 300-0016, Japan
Loading map