大成町, Hitachinaka, Ibaraki Prefecture 312-0023, Japan
¥60,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
47 m²
Price
¥60,000
Price per m²
¥1277
The listing is located at 大成町, Hitachinaka, Ibaraki Prefecture 312-0023, Japan
Loading map