1 room apartment of 46m² in Nagareyama

流山市立東深井中学校, Nagareyama-kaido Avenue, 美原二丁目, Nagareyama, Chiba Prefecture 270-0107, Japan

80,000 ¥ / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

ストラール B 205号室

Property type

apartment

Rooms

1

Size

46 m²

Price

80,000 ¥

Price per m²

1739 ¥

Map

Loading map