大字足崎, Hitachinaka, Ibaraki Prefecture 312-0012, Japan
¥70,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
¥70,000
Price per m²
¥1207
The listing is located at 大字足崎, Hitachinaka, Ibaraki Prefecture 312-0012, Japan
Loading map